Nasz Personel

Małgorzata Janowska

Gosia

Witam serdecznie, nazywam się Małgorzata Janowska, posiadam zawodowy tytuł magistra fizjoterapii oraz stopień naukowy doktora nauk o kulturze fizycznej. Obydwa dyplomy otrzymałam w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu pedagogiki dla nauczycieli na Uniwersytecie Warszawskim.

Doświadczenie zawodowe, w pracy z różnymi rodzajami laserów do trwałego usuwania owłosienia oraz IPL (urządzenia do fotodepilacji) , zdobywam od 2004 roku. Od początku 2008 roku prowadzę swój gabinet, który dzięki zdobytemu doświadczeniu wyposażyłam w najskuteczniejsze urządzenie do trwałej depilacji, jakim jest laser diodowy z aktywnym systemem chłodzenia, korporacji IRIDEX.

Poprzez swoją pracę staram się pomagać Państwu w rozwiązywaniu problemów z niechcianym, często problematycznym owłosieniem, a tym samym sprawiam, że wzrasta Wasze samopoczucie i samoocena.

W 2009 roku rozszerzyłam zakres oferowanych usług o szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, które mam nadzieję spełnią Wasze oczekiwania.

Będę wdzięczna za wszelkie uwagi i propozycje, dzięki którym oferta stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Aleksandra Ingram

Ola

Kosmetyczka z zamiłowania i pasji. Każdy z nas ma marzenie co chciałby w życiu robić, moim od zawsze było poprawianie ludziom nastroju i samopoczucia, dawanie zadowolenia i satysfakcji ze swojego wyglądu. Kosmetyka jest tym w czym sie spełniam, co robie z zaangażowaniem i pasją. Rano wstaje pełna energi do pracy i spełnienia potrzeb moich klientów, zatem do zobaczenia w gabinecie.

Agnieszka Buller

Jestem technikiem masażystą od 10 lat. Swój zawód zawdzięczam 5-cio letniej Łódzkiej Szkole dla Słabo Widzących i Niewidomych. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja” w Toruniu oraz w Klinice Uzdrowiskowej  „Pod Tężniami” im. Jana Pawła II w Ciechocinku. Dzięki pracy poznaję i „widzę” otaczający mnie świat. Swoją profesję wykonuję z wielkim zaangażowaniem, a zadowolenie moich pacjentów przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Lubię poznawać ludzi, chcę pomagać innym, czuję się potrzebna.

 

Piotr Ossowski

Jestem zawodowym masażystą z ponad 20-sto letnim stażem. Masaż jest moją pracą, hobby i przyjemnością. Na co dzień zmysł dotyku  jest moim głównym źródłem czerpania informacji o otaczającym mnie świecie, gdyż od urodzenia jestem osobą niedowidzącą.

Ukończyłem technikum masażu dla osób niewidomych i niedowidzących oraz szereg kursów specjalistycznych.

Kliknij, aby przejść do zakładki O Nas


Zarezerwuj online